fbpx

Uitslagen 2011

 Dorpshuis Tillehus (post 1)Choco toko (post 9)SMS postijsbaan oversteek (post 13)Aankomst de Waring (post 16)Totaal tijd
De Luilakken16.3023.302.276.558.3916.09
40% Vruchtvlees16.3700.464.318.2010.3317.55
5 hele en 1 halve zool16.4400.304.488.5511.1218.28
The Hangover16.5100.454.4510.0012.4619.55
Nait Soez’n16.5800.003.106.588.5515.57
Boffen17.0500.002.286.458.3815.33
De Pussyalbums17.1200.054.438.009.3716.25
Oh oh Drachten17.1900.153.418.169.4916.30
Waldpyk17.261.405.189.0010.3817.22
So you think you can Wampex17.3300.154.428.009.5016.17
t Kroegje17.471.355.18***
Bobby Tank17.5423.306.558.3814.42
Femme et Hommes Fatale18.0123.553.196.408.5314.52
Disciplineteam18.0800.504.427.509.3915.31
Scubitches18.1500.054.438.3710.5816.43
SCUB Zulu18.221.454.408.3810.4116.19
scub cios18.291.40gemist9.4012.1817.49
de Swalkers18.3623.352.186.058.1013.34
Jah Hoorr Jaaaah18.431.154.228.2710.3215.49
GPC18.5023.552.546.258.2713.37
De Krijgers18.571.004.318.3610.4015.43
Team Ken Net Dea19.041.456.458.3913.35
Fierljeppers19.111.208.4010.4315.32
Apen met Bananen19.182.054.548.1510.1315.05
Waldbjintsjes19.251.054.157.559.3614.11
De Kerstmannen19.321.354.347.359.2913.57
Hunekoppen19.3900.473.357.149.0713.28
Team Delta19.462.154.448.159.5914.13
Olde Smilde19.531.454.457.439.3713.44
Ut Groepke20.002.105.408.4511.2715.27
Hupplefluttekes20.072.104.438.1810.1814.11
Beestenboel20.142.104.448.1810.1914.05
De Optimisten20.211.304.047.249.0712.46
De Brinkies20.283.206.5911.1012.5816.30
De Dampe Hinnen20.352.405.108.059.3713.02
De Hotelboys20.423.307.2410.4512.5716.15
De Daltons20.492.205.188.009.3712.48
Kijlstra 120.562.355.108.149.5212.56
Kijlstra 221.032.355.108.059.5212.49
The Snipers21.103.406.4410.1512.1614.06
EPC21.173.058.4510.5913.42
Kikadewado21.243.356.329.2511.0613.42
Silent Survivors21.313.205.5010.1512.5613.25
Leaver Dea as Slaaf21.382.004.096.308.2510.45 ?
SOGgers 4 (L)even21.454.007.1610.5012.5615.11
De Roeghouwers21.524.108.0911.1713.4015.48
de Nukubu’s21.593.005.198.4010.3312.34
Inglourious Impala’s22.062.55*7.358.5010.44?
De Zwervers22.134.108.0911.2513.3915.26